Genel

euro.message’dan Alabileceğiniz 9 Hizmet

euromesage_logoeuro.message, en uygun mesajları en doğru kişilere, en uygun zamanda, otomatik olarak ulaştırmanızı sağlar. Dijital pazarlama kampanyalarınızı en iyi şekilde yürürlüğe koymak, maksimum üretim ve en başarılı sonuçları elde etmek için tanımlamanız gereken araçları size sağlar. Türkiye’nin yıllık ciro ve müşteri sayısı olarak en büyük dijital pazarlama servis sağlayıcısı olan euro.message, hangi sektörde olursa olsun şirketlere pazar paylarını yükseltmelerinde destek olur. euro.message’dan alabileceğiniz 9 hizmeti kısaca şöyle sıralayabiliriz.

  1. Müşteri veritabanınızı kolayca oluşturabilir,
  2. E-posta ve SMS  kampanyalarınızı kolaylıkla yönetebilir,
  3. Online anketler ile müşterilerinizin nabzını tutabilir,
  4. Yaptığınız tüm kampanya ve anketlerin başarısını en ince detayına kadar ölçümleyebilirsiniz.
  5. Konu başlığı optimizasyonu ile açılma oranlarının arttırılması için en etkili konu başlığı seçiminin otomatik yapabilirsiniz.
  6. HTML Görsel Optimizasyonu ile giden e-bültenin içeresindeki resim ve satış önerilerinin A/B testten otomatik geçmesi ve tıklama bazında optimizasyonu sağlayabilirsiniz.
  7. Sosyal ağ paylaşım opsiyonu ile tüm gönderilerinizin Facebook gibi sosyal ağlar ile paylaşımının sağlanması  ve raporlanmasını yapabilirsiniz.
  8. Tek bir hesaptan 12 farklı dil yönetimi yapabilirsiniz.
  9. İllere göre okunma ve tıklama raporu alabilirsiniz.

euro.message dijital pazarlama platformu kurumunuzun ihtiyacı olan hizmet kapsamlarını bütünleşik olarak sunabilen esnek bir hizmet anlayışına sahiptir. Teknoloji , tasarım ve izinli e-posta pazarlama alanındaki tüm danışmanlık hizmetlerini tek bir noktadan sunan euro.message uzman kadrosu ile tüm süreçlerde yanınızda lokal destek sunabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:
[25 Haziran – 1 Temmuz] Haftanın Öne Çıkan Sosyal Medya Haberleri
happygirl3
Web Sitenizde Daha Fazla Zaman Geçirtmenin İpuçları
Önceki yazıyı okuyun:
10-e-posta-pazarlama-stratejisi
Satışlarınızı Arttıracak 8 E-posta Pazarlama Stratejisi

Web sitenize gelen ziyaretçilerin %99'u ilk gelişlerinde sitenizden alışveriş yapmadan ya da online satışınız yoksa, alışveriş kararı almadan ayrılma eğiliminde...

Kapat