E-Posta Pazarlama, Omnichannel Pazarlama, Sosyal medya, Yeni Başlayanlar İçin

Ağustos Ayında Dijital Pazarlama Çalışmalarınızda Değerlendirebileceğiniz 30 Önemli Gün

Şirketler için yaz sezonunun farklı etkileri olabilir. Bazı i şletmeler sezona yönelik ürün ya da kampanyalarla bu dönemi çok iyi de ğerlendirebiliyor. Bazılarıysa mevsimsel ürünleri olmasa bile geli ştirdikleri yaratıcı fikirlerle ve yaptıkları sıradı ş ı kampanyalarla gündem olmayı ve satı ş ivmelerini korumayı ba şarıyor. Her iki durumda da size ayın bazı önemli günlerini hatırlatmak ve pazarlama alanında yapabilecekleriniz konusunda zihninizde bazı ı şıklar yakmak istiyoruz.

A ğustos ayının en önemli olayı, ister tatile çıkmak ister yazın sıca ğında çalı şmadan evde dinlemek için olsun herkesin sabırsızlıkla bekledi ği Kurban Bayramı tatili. 30 A ğustos zaferinin yıldönümüyse bu yıl Cuma günü kutlanıyor. Her iki bayramımız için de kutlama mesajlarınızı şimdiden hazırlamanızı öneriyoruz. Ayrıca her iki bayrama da özel indirimler, taksit seçenekleri gibi cazip fırsatlar sunmanın yanı sıra markanızı bayramların temsil etti ği de ğerlerle özde şle ştirecek özel kutlamalarla marka de ğerinize de katkıda bulunabilirsiniz. Ağustos ayındaki önemli günler ve gerek dijital pazarlamada gerekse genel pazarlama stratejilerinizde yararlanabilece ğiniz di ğer özel günlerin hepsi yazımızda.

İlginizi Çekebilir:
Girişimcilik Hakkında Uydurulan 8 Şehir Efsanesi
C2A Odaklı E-posta Oluşturmanın Yolları
Önceki yazıyı okuyun:
KOBİ’ler İçin E-posta Pazarlaması Kullanmanın 5 Faydası

Pazarlama bütçesini doğru dijital pazarlama kanalına aktarmayı amaçlayan işletmeler için e-posta harika bir pazarlama kanalıdır. Sunduğunuz ürün ya da hizmetle...

Kapat