E-Posta Pazarlama, Mobil Pazarlama

E-posta Tasarımlarınızı Mobil Cihazlar İçin Optimize Edin[İNFOGRAFİK]

Günlük yaşamınızı aklınıza getirin. Sizi birileri telefonla arıyor ve anlamadığınız bir dilde aslında sizin için harika bir fırsat sunmayı vaat ediyor. Bu fırsatı karşı tarafın ne söylediğini anlamadığınız için mutlaka reddeceksiniz. İşinizi daha verimli ve başarılı yapmanızı sağlayacak bir sektörel dergi aldınız, fakat derginin içi boş çıktı. Derginin içeriğinin nereye gittiğini mi araştırırsınız, yoksa dergiyi kenara mı kaldırırsınız? Kısacası içeriğini anlamadığınız ya da okuyamadığınız hiçbir şeyi dinlemez hatta ciddiye almazsınız.

Yukarıda anlattığımız durum e-posta pazarlama için de geçerli. Hayatımızın büyük bölümünü mobil cihazlarla geçiriyoruz. Her an online olup, merak ettiklerimizi mobil cihazlar vasıtasıyla öğreniyoruz. Mobil cihazlarla oluşan trafiğin, internet trafiğinin yarısına ulaştığı günümüzde gönderdiğiniz e-postaların okunamaması sizin için büyük bir kayıp oluşturacaktır. E-posta tasarımlarının mobil cihazlar için neden optimize edilmesi gerektiğiyle ilgili harika bir infografik hazırladık.

İlginizi Çekebilir:
Ekim Ayında Dijital Pazarlama Çalışmalarında Değerlendirebileceğiniz 40 Önemli Gün Önerisi
E-postayı Bitireceği İddia Edilen, Ancak Bitiremeyen 5 Teknoloji
Önceki yazıyı okuyun:
Gönderdiğiniz E-Postaların Okunmasını Sağlamanın 4 Kolay Yolu

E-posta pazarlama alanında başarılı olmak istiyorsanız, öncelikle gönderdiğiniz e-postaların okunmasının ne kadar önemli olduğunu bilmeniz gerekir. Neticede e-postalarınızı okumayan/açmayan bir kitleniz...

Kapat