Dijital Pazarlama, E-Posta Pazarlama, Kişiselleştirme, Mobil Pazarlama, Omnichannel Pazarlama, Segmentasyon

Related Marketing Cloud’dan 20 Teknoloji Yeniliği

Related Digital kurulduğu günden beri her zaman insanı ve hayatı kolaylaştırmayı odağına almayı kendisine ana amaç edindi. Bu nedenle yenilik ve güncellemelerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve gelişim önerileri, kullanıcı deneyimi çalışmalarımız, çalışanlarımızın inovatif fikirleri ve pazarlama teknolojilerinin güncel trendleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Pazarlama teknolojilerine 20 yıldır öncülük etmemizi sağlayan ana unsur da, teknolojimizin müşterilerimiz tarafından işlevsel ve kullanımı kolay olarak değerlendirilmesi.

2019 yılının ikinci çeyreğinde de bu yukarıda bahsettiğimiz hedef ve amaçlar doğrultusunda, müşteri verisi toplama, segmentasyon, raporlama, dinamik içerik üretme, kişiselleştirme, sosyal kanıt, webe özel kampanyalar ve kişiselleştirilmiş ürün önerileri gibi pek çok alanda katma değer sağlayan yeni güncellemeler ve yenilikleri hayata geçirdik. İşte 2019’un ikinci çeyreğinde sunduğumuz 20 teknolojik yenilik.


sportsoul CaseStudy

İlginizi Çekebilir:
E-postalarınızdan Daha Fazla Verim Alabilmeniz İçin 5 A/B Testi Önerisi
Double Opt-in Yapmanın 5 Faydası
Önceki yazıyı okuyun:
KOBİ’ler İçin E-Posta Pazarlama: Nasıl Açılmasını, Okunmasını ve Karşılık Verilmesini Sağlarsınız?

Küçük ve orta ölçekli işletmeler e-posta pazarlamanın gücüyle yeni yeni tanışıyor olsa da, KOBİ'lerin e-posta pazarlamadan yararlanmaya başlaması, pazarlama çalışmalarının...

Kapat